Nábor a výběr zaměstnanců
Personální a rozvojové poradenství

HR projektový manažer / Senior Recruiter pro oblast Moravy a Slovenska

Chcete zažít pocit úspěchu? Zúročit a rozšířit svoje znalosti z oboru lidských zdrojů? Přidejte se k nám! Jsem tým kreativně spolupracujících odborníků, které práce s lidmi prostě baví. Našim klientům pomáháme řešit okamžité potřeby v oblasti personalistiky, business partneringu a manažerského poradenství.

Pracujeme individuálně, mnohdy z domova, což je pro mnohé z nás velkou výhodou. Část našeho týmu pracuje na jižní Moravě, větší část v Praze a v Kladně. Protože víme, jak je osobní kontakt důležitý, setkáváme se často v naší pražské kanceláři, kde společně pracujeme a vzájemně se podporujeme, radíme a inspirujeme.

“Pracujeme s nadšením a poctivě, jak se zákazníky, tak v rámci našeho týmu.”

Protože se nám daří a hledáme nového kolegu či kolegyni, který nám pomůže posílit náš moravský tým.

Jaké budou vaše odpovědnosti:

 • samostatná práce na projektech pro naše klienty
 • kompletní vedení celé zakázky, včetně zapojení a odborných konzultací dalším členům týmu
 • vedení jednáních s většími klienty
 • akvizice nových klientů a business development
 • vedení projektů v oblastech dle vašich zkušeností a preferencí např.: příprava a vedení AC/DC; pracovně-právní a mzdová agenda; řízení výkonnosti, rozvoj talentů a plánování nástupnictví; vzdělávání a rozvoj zaměstnanců; odměňování a benefity; optimalizace klimatu a motivace ve firmě, HR audit a analýzy
 • participace na růstu a dalším formování společnosti Peopledrive
 • vývoj nových produktů a jejich uvedení do praxe (návrh, projektový management, marketing)

Co vám můžeme nabídnout:

 • prostor pro seberealizaci
 • podporující, kreativní a úspěšný tým
 • flexibilní plánování pracovního času – nemusíte pracovat 8 hodin denně od-do, bude záležet na Vás, jak si práci zorganizujete
 • fixní odměnu za odpracovaný čas + atraktivní systém odměn

Pošlete nám svůj životopis, pokud máte:

 • praxi z pozice HR Business Partner nebo obdobné alespoň 5 let (zkušenosti s vedením týmu budou výhodou)
 • ochotu zapojit se do svobodné firmy (spolupráce na IČO, DPP, DPČ nebo po dohodě i na HPP - fix+variabilní složka)
 • praktické znalosti a zkušenosti s projektovým managementem
 • znalost angličtiny a případně němčiny na úrovni obchodního jednání
 • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti a reprezentativní vystupování
 • týmového ducha i schopnost pracovat samostatně
 • proaktivitu, zajímavé nápady a zodpovědnost
 • znalost práce se sociálními sítěmi
 • zájem o nové výzvy a zkušenosti
 • ochotu cestovat (jste aktivní řidič)

Místo výkonu práce:

 • home office/Brno/Praha

Možnost nástupu:

 • dohodou

Úvazek

 • podle vašich možností, ale minimálně 30 hodin týdně

Kontakt

 • Petra Nedvědová, 728 873 998Odpovědět na inzerát       
 
 
Váš zájem o výběrové řízení na tuto pracovní pozici nás těší. Prosím přihlaste se vyplněním tohoto formuláře. Zajímají nás všechny uvedené kolonky, to proto, abychom Vám případně mohli nabídnout i jinou zajímavou práci přímo na míru Vašim potřebám.

Pokud už u nás registrovaní jste a chcete se přihlásit na tuto pozici, kontaktujte nás prosím na info@peopledrive.cz. Stále platí, že Vámi poskytnuté údaje můžete kdykoli upravovat ZDE.

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás důležitá. Dbáme o to, abychom je zpracovávali na profesionální úrovni a v plném souladu s platnou českou a evropskou legislativou. Podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
   zbývá znaků:Vyberte prosím cizí jazyky a úrovně, na jaké je ovládáte. Postupně můžete vybrat až 3 cizí jazyky. Hovoříte-li více než 3 cizími jazyky, prosím volte ty s nejpokročilejšími úrovněmi. Neuvádějte prosím svůj rodný jazyk.


(vyjádření pro plný úvazek 40 hod / týdně)
   zbývá znaků:

max. 500 znaků včetně mezer

Další příloha
* Od koho z naši konzultantů jste se o nás dozvěděl/a?
Vyzkoušejte naši kariérní poradnu


    Vytvoření nebo aktualizace Vašeho životopisu, LinkedIn profilu apod.

    Doporučení vhodných pozic na míru Vašemu profilu a profesním ambicím

    Konzultace přihlášky i průběhu konkrétního výběrového řízení, vč. mzdového poradenství

    Pohovor či assessment centrum "na nečisto", vč. zpětné vazby a doporučení rozvoje

    Poradenství na témata jako např. změna profesního zaměření, manažerský rozvoj apod.

     Cena služby je 600 Kč vč. DPH za hodinu    Nenašli jste, co hledáte? Napište nám vlastními slovy, o co byste měli zájem. Určitě najdeme společně řešení.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Odesláním toho formuláře souhlasím, aby společnost Peopledrive – Ing. Lucie Chudobová, Oblouková 425, Doksy, 273 64 – coby „Správce“ a její spolupracující právnické i fyzické subjekty coby „Zpracovatele“ spravovaly, zpracovávaly, uchovávaly a po ústní či písemné dohodě se mnou dále zpřístupňovaly klientům Správce mé osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, a to vše v souladu s platnou českou a evropskou legislativou. Souhlas uděluji ode dne odeslání mých osobních údajů na celou dobu registrace a maximálně do jednoho roku od zrušení registrace mé osoby u Správce. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli jednoduše odvolat. Prostřednictvím Zásad ochrany osobních údajů jsem informován/a o způsobu zpracování mých osobních údajů a svých právech, konkrétně se jedná o právo na přístup k mým osobním údajům, právo na jejich opravu či doplnění, právo na omezení jejich zpracování, částečný nebo úplný výmaz, právo podat námitku vůči Správci, právo žádat Správce o vysvětlení či nápravu závadného stavu a právo odvolat poskytnutý souhlas.
Souhlasím, aby mi společnost Peopledrive – Ing. Lucie Chudobová, Oblouková 425, Doksy, 273 64 – zasílala emailem na měsíční bázi informace o aktuálně otevřených pozicích a další obchodní sdělení a informace související s jejím předmětem činnosti. Prostřednictvím Zásad ochrany osobních údajů jsem informován/a o způsobu zpracování a svých právech včetně toho, že se z odběru tohoto emailu mohu kdykoli odhlásit.
Kontrolní obrázek


Po odeslání formuláře prosím vyčkejte na oznamovací hlášku o tom, že odeslání proběhlo v pořádku. Teprve po té můžete webovou stránku zavřít. Děkujeme.* Pole označená modře jsou povinná.