Nábor a výběr zaměstnanců
Personální a rozvojové poradenství

Technik zakázek - zaměření silnoproud - VN, VVN

Pro našeho klienta, stabilní společnost s dobrým renomé na trhu, hledáme spolehlivého profesionála se zkušeností z oblasti VN, VVN na pracovní pozici Technik zakázek.

Jaké budou vaše zodpovědnosti:

 • kontrola a koordinace zakázky v oblasti elektro (transformovny, rozvodny, měnírny, instalace transformátorů a rozváděčů, pokládky kabelů apod. v napěťové hladině vvn, vn i nn) v rámci ČR
 • koordinace a komunikace se subdodavateli, montéry vlastního týmu, nadřízeným, projektanty, technickým dozorem a dalšími spolupracovníky
 • příprava požadavků na objednávky materiálu a služeb a jejich přebírka
 • vedení stavebního deníku, dohled na dodržování BOZP na staveništi, vedení dokladové části stavby a její kompletace k předání díla

Co za vaši práci dostanete:

 • odpovídající mzdové ohodnocení
 • zajímavou náplň práce s možností spolupodílet se na realizaci zajímavých zakázek a jednat s odborníky z dané oblasti
 • možnost seberealizace a uplatnění nápadů a zajímavých přístupů
 • 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
 • stravenky
 • Multisport karta
 • příspěvek na penzijní připojištění
 • další zaměstnanecké benefity

Pošlete nám svůj životopis, pokud máte:

 • zkušenosti na obdobné pozici v oblasti elektro
 • vyhlášku min. §6 do 1000 V (vyšší výhodou, u propadlé zajistí zaměstnavatel obnovení)
 • vzdělání v oboru elektro (SOU/SŠ/VŠ)
 • orientujete se v technických výkresech a máte povědomí o stavebním zákoně
 • jste organizačně schopný
 • výhodou nikoliv podmínkou jsou také zkušenosti z oboru stavebnictví, montážních prací a zámečnictví
 • hodit se vám bude také uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
 • řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič s ochotou cestovat

Nástup: dle dohody

Místo výkonu práce: dle bydliště zaměstnance, realizace v rámci celé ČR

Kontakt: Ing.Lucie Kozáková, lucie.kozakova@peopledrive.cz nebo tel. 604 873063Odpovědět na inzerát       
 
 
Váš zájem o výběrové řízení na tuto pracovní pozici nás těší. Prosím přihlaste se vyplněním tohoto formuláře. Zajímají nás všechny uvedené kolonky, to proto, abychom Vám případně mohli nabídnout i jinou zajímavou práci přímo na míru Vašim potřebám.

Pokud už u nás registrovaní jste a chcete se přihlásit na tuto pozici, kontaktujte nás prosím na info@peopledrive.cz. Stále platí, že Vámi poskytnuté údaje můžete kdykoli upravovat ZDE.

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás důležitá. Dbáme o to, abychom je zpracovávali na profesionální úrovni a v plném souladu s platnou českou a evropskou legislativou. Podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
   zbývá znaků:Vyberte prosím cizí jazyky a úrovně, na jaké je ovládáte. Postupně můžete vybrat až 3 cizí jazyky. Hovoříte-li více než 3 cizími jazyky, prosím volte ty s nejpokročilejšími úrovněmi. Neuvádějte prosím svůj rodný jazyk.


(vyjádření pro plný úvazek 40 hod / týdně)
   zbývá znaků:

max. 500 znaků včetně mezer

Další příloha
* Od koho z naši konzultantů jste se o nás dozvěděl/a?
Vyzkoušejte naši kariérní poradnu


    Vytvoření nebo aktualizace Vašeho životopisu, LinkedIn profilu apod.

    Doporučení vhodných pozic na míru Vašemu profilu a profesním ambicím

    Konzultace přihlášky i průběhu konkrétního výběrového řízení, vč. mzdového poradenství

    Pohovor či assessment centrum "na nečisto", vč. zpětné vazby a doporučení rozvoje

    Poradenství na témata jako např. změna profesního zaměření, manažerský rozvoj apod.

     Cena služby je 600 Kč vč. DPH za hodinu    Nenašli jste, co hledáte? Napište nám vlastními slovy, o co byste měli zájem. Určitě najdeme společně řešení.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Odesláním toho formuláře souhlasím, aby společnost Peopledrive – Ing. Lucie Chudobová, Oblouková 425, Doksy, 273 64 – coby „Správce“ a její spolupracující právnické i fyzické subjekty coby „Zpracovatele“ spravovaly, zpracovávaly, uchovávaly a po ústní či písemné dohodě se mnou dále zpřístupňovaly klientům Správce mé osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, a to vše v souladu s platnou českou a evropskou legislativou. Souhlas uděluji ode dne odeslání mých osobních údajů na celou dobu registrace a maximálně do jednoho roku od zrušení registrace mé osoby u Správce. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli jednoduše odvolat. Prostřednictvím Zásad ochrany osobních údajů jsem informován/a o způsobu zpracování mých osobních údajů a svých právech, konkrétně se jedná o právo na přístup k mým osobním údajům, právo na jejich opravu či doplnění, právo na omezení jejich zpracování, částečný nebo úplný výmaz, právo podat námitku vůči Správci, právo žádat Správce o vysvětlení či nápravu závadného stavu a právo odvolat poskytnutý souhlas.
Souhlasím, aby mi společnost Peopledrive – Ing. Lucie Chudobová, Oblouková 425, Doksy, 273 64 – zasílala emailem na měsíční bázi informace o aktuálně otevřených pozicích a další obchodní sdělení a informace související s jejím předmětem činnosti. Prostřednictvím Zásad ochrany osobních údajů jsem informován/a o způsobu zpracování a svých právech včetně toho, že se z odběru tohoto emailu mohu kdykoli odhlásit.
Kontrolní obrázek


Po odeslání formuláře prosím vyčkejte na oznamovací hlášku o tom, že odeslání proběhlo v pořádku. Teprve po té můžete webovou stránku zavřít. Děkujeme.* Pole označená modře jsou povinná.