Nábor a výběr zaměstnanců
Personální a rozvojové poradenství

Sales Consultant / Obchodní konzultant pro menší a středně velké společnosti

Jste člověk, který rád jedná s klienty a baví ho akviziční činnost? Orientujete se ve světě financí středně velkých firem? Nechcete vysedávat v kanceláři “od-do”, vyhledáváte různorodost a preferujete větší míru svobody? Pak je tahle nabídka nejspíš pro vás.

Pro našeho klienta, lídra v oblasti poskytování analytických nástrojů, datových, obchodních a marketingových řešení, hledáme zkušenou kolegyni nebo kolegu na pozici Sales Consultant / Obchodní konzultant pro menší a středně velké společnosti.

Jaká práce vás čeká:

 • aktivní akvizice nových klientů ze segmentu menší a středně velkých firem v rámci celé ČR
 • osobní setkávání s potenciálními klienty na základě schůzek a kontaktů převzatých od call centra
 • nabízení analytických nástrojů, datových, obchodních a marketingových řešení od celosvětového lídra trhu v tomto oboru
 • práce na obchodním případu od A do Z, včetně nabídky individuálních řešení
 • úzká spolupráce s Relationship Management Teamem, kterému budete předávat uzavřené obchodní případy
 • realizace x-sell a up-sell u stávajících klientů kdekoliv v rámci celé ČR
 • každodenní komunikace s klienty, spolupráce s oddělením back office, call centrem a vaším manažerem

Co od vás budeme potřebovat:

 • praxi na obdobné pozici v bance, jiné finanční instituci, IT nebo telekomunikační firmě
 • velmi dobré obchodní, analytické a komunikační dovednosti
 • schopnost být zákazníkovi konzultantem a navrhnout mu optimální řešení
 • AJ na úrovni B1 (mírně pokročilý)
 • vysokou míru samostatnosti, rozhodnosti a sebeorganizovanosti

Co za takovou práci nabízíme:

 • velmi zajímavou a samostatnou práci v moderním oboru se stále narůstající perspektivou
 • úvodní důkladné produktové školení
 • flexibilní pracovní dobu
 • 25 dní dovolené, 3 dny Sick Day
 • nadstandardní finanční ohodnocení rozdělené na zajímavou fixní a ještě zajímavější variabilní složku, odvíjející se od zisku z úspěšně uzavřených obchodních případů

Místo výkonu práce

 • celá ČR / home office

Možnost nástupu

 • 01.12.2021 nebo dohodou

Úvazek

 • HPP

Kontakt

 • Lucie Chudobová, tel.: 606 848 006


Odpovědět na inzerát       
 
 
Váš zájem o výběrové řízení na tuto pracovní pozici nás těší. Prosím přihlaste se vyplněním tohoto formuláře. Zajímají nás všechny uvedené kolonky, to proto, abychom Vám případně mohli nabídnout i jinou zajímavou práci přímo na míru Vašim potřebám.

Pokud už u nás registrovaní jste a chcete se přihlásit na tuto pozici, kontaktujte nás prosím na info@peopledrive.cz. Stále platí, že Vámi poskytnuté údaje můžete kdykoli upravovat ZDE.

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás důležitá. Dbáme o to, abychom je zpracovávali na profesionální úrovni a v plném souladu s platnou českou a evropskou legislativou. Podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
   zbývá znaků:Vyberte prosím cizí jazyky a úrovně, na jaké je ovládáte. Postupně můžete vybrat až 3 cizí jazyky. Hovoříte-li více než 3 cizími jazyky, prosím volte ty s nejpokročilejšími úrovněmi. Neuvádějte prosím svůj rodný jazyk.


(vyjádření pro plný úvazek 40 hod / týdně)
   zbývá znaků:

max. 500 znaků včetně mezer

Další příloha
* Od koho z naši konzultantů jste se o nás dozvěděl/a?
Vyzkoušejte naši kariérní poradnu


    Vytvoření nebo aktualizace Vašeho životopisu, LinkedIn profilu apod.

    Doporučení vhodných pozic na míru Vašemu profilu a profesním ambicím

    Konzultace přihlášky i průběhu konkrétního výběrového řízení, vč. mzdového poradenství

    Pohovor či assessment centrum "na nečisto", vč. zpětné vazby a doporučení rozvoje

    Poradenství na témata jako např. změna profesního zaměření, manažerský rozvoj apod.

     Cena služby je 600 Kč vč. DPH za hodinu    Nenašli jste, co hledáte? Napište nám vlastními slovy, o co byste měli zájem. Určitě najdeme společně řešení.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Odesláním toho formuláře souhlasím, aby společnost Peopledrive – Ing. Lucie Chudobová, Oblouková 425, Doksy, 273 64 – coby „Správce“ a její spolupracující právnické i fyzické subjekty coby „Zpracovatele“ spravovaly, zpracovávaly, uchovávaly a po ústní či písemné dohodě se mnou dále zpřístupňovaly klientům Správce mé osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, a to vše v souladu s platnou českou a evropskou legislativou. Souhlas uděluji ode dne odeslání mých osobních údajů na celou dobu registrace a maximálně do jednoho roku od zrušení registrace mé osoby u Správce. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli jednoduše odvolat. Prostřednictvím Zásad ochrany osobních údajů jsem informován/a o způsobu zpracování mých osobních údajů a svých právech, konkrétně se jedná o právo na přístup k mým osobním údajům, právo na jejich opravu či doplnění, právo na omezení jejich zpracování, částečný nebo úplný výmaz, právo podat námitku vůči Správci, právo žádat Správce o vysvětlení či nápravu závadného stavu a právo odvolat poskytnutý souhlas.
Souhlasím, aby mi společnost Peopledrive – Ing. Lucie Chudobová, Oblouková 425, Doksy, 273 64 – zasílala emailem na měsíční bázi informace o aktuálně otevřených pozicích a další obchodní sdělení a informace související s jejím předmětem činnosti. Prostřednictvím Zásad ochrany osobních údajů jsem informován/a o způsobu zpracování a svých právech včetně toho, že se z odběru tohoto emailu mohu kdykoli odhlásit.
Kontrolní obrázek


Po odeslání formuláře prosím vyčkejte na oznamovací hlášku o tom, že odeslání proběhlo v pořádku. Teprve po té můžete webovou stránku zavřít. Děkujeme.* Pole označená modře jsou povinná.