Nábor a výběr zaměstnanců
Personální a rozvojové poradenství

Vedoucí střediska výroby oken a dveří

Máte zkušenosti s vedením středně velkého kolektivu? Hledáte samostatnou a zodpovědnou práci, která je adekvátně ohodnocena a zároveň rozumíte provozu a problematice výroby oken? Čtěte dál, protože tahle nabídka je nejspíš pro vás.

Pro našeho stabilního klienta, respektovanou společnost v oblasti výroby, která neustále roste, hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Vedoucí střediska výroby oken a dveří.

Jaké budou vaše odpovědnosti:

 • zajištění cílů a úkolů svěřeného střediska, spolupráce na tvorbě operativních a finančních plánů organizace
 • motivace a vedení středně velkého týmu
 • dohled nad dodržováním BOZP a etického kodexu organizace
 • zajištění provozu a údržby areálu, včetně budov a zeleně
 • zajištění veškerých kontrol a revizí dle platné legislativy
 • zpracování cenových nabídek a objednávek materiálů

Co s námi získáte:

 • odpovídající finanční ohodnocení
 • týden dovolené navíc
 • zaměstnanecké benefity (např. eStravenky, kartu Multisport, permanentky na společenské akce)
 • příspěvek na penzijní připojištění
 • možnost kariérního růstu, podporu v seberozvoji a vzdělávání

Co je pro nás důležité:

 • praxe z ekonomického a obchodního řízení společnosti/provozu
 • znalost provozu a problematiky výroby oken a správy nemovitostí
 • znalost fungování jednotlivých komponentů, výrobních prostředků a úkonů, které na ně navazují (povinné revize, výrobcem požadované údržby atd.)
 • samostatnost, zodpovědnost a schopnost motivovat a vést lidi
 • znalost práce na PC
 • řidičský průkaz sk. B

Místo výkonu práce:

 • Liberecký kraj

Možnost nástupu:

 • ihned nebo dohodouOdpovědět na inzerát       
 
 
Váš zájem o výběrové řízení na tuto pracovní pozici nás těší. Prosím přihlaste se vyplněním tohoto formuláře. Zajímají nás všechny uvedené kolonky, to proto, abychom Vám případně mohli nabídnout i jinou zajímavou práci přímo na míru Vašim potřebám.

Pokud už u nás registrovaní jste a chcete se přihlásit na tuto pozici, kontaktujte nás prosím na info@peopledrive.cz. Stále platí, že Vámi poskytnuté údaje můžete kdykoli upravovat ZDE.

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás důležitá. Dbáme o to, abychom je zpracovávali na profesionální úrovni a v plném souladu s platnou českou a evropskou legislativou. Podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
   zbývá znaků:Vyberte prosím cizí jazyky a úrovně, na jaké je ovládáte. Postupně můžete vybrat až 3 cizí jazyky. Hovoříte-li více než 3 cizími jazyky, prosím volte ty s nejpokročilejšími úrovněmi. Neuvádějte prosím svůj rodný jazyk.


(vyjádření pro plný úvazek 40 hod / týdně)
   zbývá znaků:

max. 500 znaků včetně mezer

Další příloha
* Od koho z naši konzultantů jste se o nás dozvěděl/a?
Vyzkoušejte naši kariérní poradnu


    Vytvoření nebo aktualizace Vašeho životopisu, LinkedIn profilu apod.

    Doporučení vhodných pozic na míru Vašemu profilu a profesním ambicím

    Konzultace přihlášky i průběhu konkrétního výběrového řízení, vč. mzdového poradenství

    Pohovor či assessment centrum "na nečisto", vč. zpětné vazby a doporučení rozvoje

    Poradenství na témata jako např. změna profesního zaměření, manažerský rozvoj apod.

     Cena služby je 600 Kč vč. DPH za hodinu    Nenašli jste, co hledáte? Napište nám vlastními slovy, o co byste měli zájem. Určitě najdeme společně řešení.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Odesláním toho formuláře souhlasím, aby společnost Peopledrive – Ing. Lucie Chudobová, Oblouková 425, Doksy, 273 64 – coby „Správce“ a její spolupracující právnické i fyzické subjekty coby „Zpracovatele“ spravovaly, zpracovávaly, uchovávaly a po ústní či písemné dohodě se mnou dále zpřístupňovaly klientům Správce mé osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, a to vše v souladu s platnou českou a evropskou legislativou. Souhlas uděluji ode dne odeslání mých osobních údajů na celou dobu registrace a maximálně do jednoho roku od zrušení registrace mé osoby u Správce. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli jednoduše odvolat. Prostřednictvím Zásad ochrany osobních údajů jsem informován/a o způsobu zpracování mých osobních údajů a svých právech, konkrétně se jedná o právo na přístup k mým osobním údajům, právo na jejich opravu či doplnění, právo na omezení jejich zpracování, částečný nebo úplný výmaz, právo podat námitku vůči Správci, právo žádat Správce o vysvětlení či nápravu závadného stavu a právo odvolat poskytnutý souhlas.
Souhlasím, aby mi společnost Peopledrive – Ing. Lucie Chudobová, Oblouková 425, Doksy, 273 64 – zasílala emailem na měsíční bázi informace o aktuálně otevřených pozicích a další obchodní sdělení a informace související s jejím předmětem činnosti. Prostřednictvím Zásad ochrany osobních údajů jsem informován/a o způsobu zpracování a svých právech včetně toho, že se z odběru tohoto emailu mohu kdykoli odhlásit.
Kontrolní obrázek


Po odeslání formuláře prosím vyčkejte na oznamovací hlášku o tom, že odeslání proběhlo v pořádku. Teprve po té můžete webovou stránku zavřít. Děkujeme.* Pole označená modře jsou povinná.