Nábor a výběr zaměstnanců
Personální a rozvojové poradenství


Asistent/ka prodeje

Baví Vás prodej, vaření či pečení ale zároveň máte rádi stabilitu a hledáte dlouhodobou spolupráci?

Pozice ASISTENT/KA PRODEJE v obchodě s kvalitními domácími spotřebiči by mohla být vhodná právě pro vás, protože právě teď hledáme do prodejny v OC ASISTENTKU nebo ASISTENTA PRODEJE pro známé značky vyrábějící kuchyňské nádobí, potřeby a spotřebiče.

Nabízíme práci v malém přátelském kolektivu u stabilní společnosti, která si svých zaměstnanců váží a poskytuje řadu benefitů (příspěvek na stravu, multisport kartu, příspěvek na penzijní připojištění a další), výraznou slevu na produkty i možnost jejich otestování zdarma.

Jak bude vypadat váš pracovní den?

 • budete ukazovat a prodávat zákazníkům naše produkty a bude fajn když jim budete umět poradit
 • budete pracovat na pokladně
 • počítejte s doplňováním a vystavováním zboží
 • budete spolupracovat s kolegy na prodejně

Co s námi získáte?

 • zázemí stabilní společnosti, která je špičkou ve svém oboru a prodává kvalitní produkty
 • zaškolení a podporu vedení, nemusíte se bát, že budete hozeni do vody
 • zajímavé finanční ohodnocení složené z fixní mzdy a navíc i motivační složky
 • řadu benefitů, jako např. příspěvek na stravu, multisport kartu, penzijní připojištění
 • možnost nákupu produktů s výraznou slevou a možnost vyzkoušení a otestování produktů doma zdarma
 • práci od 10:00 do 20:00 v režimu krátký-dlouhý týden s možností domluvy směn měsíc dopředu
 • malý a přátelský kolektiv

Co na vás oceníme?

 • příjemné a profesionální jednání
 • pečlivost a svědomitost
 • chuť pracovat v týmu
 • praxi na obdobné pozici a zájem o vaření či pečení

Místo výkonu práce:

 • Praha-západ

Možnost nástupu:

 • 1. 12. nebo dohodou

Úvazek:

 • HPP

Kontakt:

 • Zuzana Pittnerová, 776 246 738


Odpovědět na inzerát       
 
 
Váš zájem o výběrové řízení na tuto pracovní pozici nás těší. Prosím přihlaste se vyplněním tohoto formuláře. Zajímají nás všechny uvedené kolonky, to proto, abychom Vám případně mohli nabídnout i jinou zajímavou práci přímo na míru Vašim potřebám.

Pokud už u nás registrovaní jste a chcete se přihlásit na tuto pozici, kontaktujte nás prosím na info@peopledrive.cz. Stále platí, že Vámi poskytnuté údaje můžete kdykoli upravovat ZDE.

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás důležitá. Dbáme o to, abychom je zpracovávali na profesionální úrovni a v plném souladu s platnou českou a evropskou legislativou. Podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
   zbývá znaků:Vyberte prosím cizí jazyky a úrovně, na jaké je ovládáte. Postupně můžete vybrat až 3 cizí jazyky. Hovoříte-li více než 3 cizími jazyky, prosím volte ty s nejpokročilejšími úrovněmi. Neuvádějte prosím svůj rodný jazyk.


(vyjádření pro plný úvazek 40 hod / týdně)
   zbývá znaků:

max. 500 znaků včetně mezer

Další příloha
* Od koho z naši konzultantů jste se o nás dozvěděl/a?
Vyzkoušejte naši kariérní poradnu


    Vytvoření nebo aktualizace Vašeho životopisu, LinkedIn profilu apod.

    Doporučení vhodných pozic na míru Vašemu profilu a profesním ambicím

    Konzultace přihlášky i průběhu konkrétního výběrového řízení, vč. mzdového poradenství

    Pohovor či assessment centrum "na nečisto", vč. zpětné vazby a doporučení rozvoje

    Poradenství na témata jako např. změna profesního zaměření, manažerský rozvoj apod.

     Cena služby je 1000 Kč bez DPH za hodinu    Nenašli jste, co hledáte? Napište nám vlastními slovy, o co byste měli zájem. Určitě najdeme společně řešení.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Odesláním toho formuláře souhlasím, aby společnost Peopledrive s.r.o., Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1 – coby „Správce“ a její spolupracující právnické i fyzické subjekty coby „Zpracovatele“ spravovaly, zpracovávaly, uchovávaly a po ústní či písemné dohodě se mnou dále zpřístupňovaly klientům Správce mé osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, a to vše v souladu s platnou českou a evropskou legislativou. Souhlas uděluji ode dne odeslání mých osobních údajů na celou dobu registrace a maximálně do jednoho roku od zrušení registrace mé osoby u Správce. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli jednoduše odvolat. Prostřednictvím Zásad ochrany osobních údajů jsem informován/a o způsobu zpracování mých osobních údajů a svých právech, konkrétně se jedná o právo na přístup k mým osobním údajům, právo na jejich opravu či doplnění, právo na omezení jejich zpracování, částečný nebo úplný výmaz, právo podat námitku vůči Správci, právo žádat Správce o vysvětlení či nápravu závadného stavu a právo odvolat poskytnutý souhlas.
Souhlasím, aby mi společnost Peopledrive s.r.o., Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1 – zasílala emailem na měsíční bázi informace o aktuálně otevřených pozicích a další obchodní sdělení a informace související s jejím předmětem činnosti. Prostřednictvím Zásad ochrany osobních údajů jsem informován/a o způsobu zpracování a svých právech včetně toho, že se z odběru tohoto emailu mohu kdykoli odhlásit.
Kontrolní obrázek


Po odeslání formuláře prosím vyčkejte na oznamovací hlášku o tom, že odeslání proběhlo v pořádku. Teprve po té můžete webovou stránku zavřít. Děkujeme.* Pole označená modře jsou povinná.