Nábor a výběr zaměstnanců
Personální a rozvojové poradenství


Elektroprojektant

Našim VIP klientem je brněnská progresivní firma, která roky působí v oblasti průmyslové automatizace a vývoje technologií pro EOL testing. Tým elektroprojektantů, systémových inženýrů a PLC programátorů vyvíjí a staví robotické stroje pro optické testování elektrotechniky v automotiv a dalších odvětvích. Jak říká jeden z nich, "Na práci u nás mě baví, že jsem u celého procesu vzniku mašiny od A do Z. Jsme tu super parta a učíme se od sebe navzájem. Jsme malá firma, která dělá velké věci, a to mě na tom baví."

 

Chcete využít a posouvat svoje zkušenosti? Tady se pracuje s nejmodernějšími technologiemi. Hledáte zaměstnavatele, který investuje do vzdělání a růstu svých lidí? Tady jednatelé investují více než polovinu zisku do vývoje a rozvoje svých lidí. Je pro Vás důležitý fajn kolektiv a vedení, které si na nic nehraje? Tady je otevřenost a sdílení jednou z hlavních firemních hodnot.

Jaká práce vás čeká:

 • návrh a tvorba konceptů pro zapojení jednoúčelových elektromechanických strojních zařízení 
 • návrh „rack layout“, zapojení měřících/komunikačních částí, zapojení bezpečnostních obvodů
 • analýza potřeb zákazníka a celého projektového týmu v kontextu budoucího strojního zařízení
 • tvorba elektrotechnické dokumentace v Eplanu vč. kusovníku pro strojní zařízení
 • vyhledávání a výběr potřebných komponentů a komunikace s týmem
 • průběžné testování a úpravy konceptu dle komunikace s kolegy z montáže, kvality a projektového managementu

Co vám firma nabízí:

 • především velkou příležitost profesní seberealizace v týmu, kde otevřenost, férovost a sdílení patří mezi hlavní hodnoty
 • zázemí high-tech firmy, která investuje polovinu zisku do vývoje technologie a rozvoje svých lidí (školení, certifikace, eventy sdílení napříč firmou aj.)
 • nadstandardní finanční odměnu vč. půlroční valorizace z pohledu pracovního trhu i vašich individuálních výkonů
 • pracovní smlouvu na dobu neurčitou už od začátku pracovního poměru
 • 25 dní dovolené a maximální stravenkový paušál je samozřejmostí
 • flexibilní pracovní doba (core jádro 9-14 hod)
 • příjemné klidné prostředí výborně dostupné autem i MHD (kousek do města i do přírody)
 • nově zrekonstruované prostory vč. kolárny, sprch, terasy, kde se griluje a slaví různá výročí

Co je na pozici důležité:

 • praxe na obdobné pozici
 • praktická zkušenost s programem Eplan
 • kvalifikace v elektrotechnice dle vyhlášky 50, minimálně § 10 (podle nové vyhlášky § 7)
 • znalost AJ výhodou (není podmínkou)
 • aktivní ŘP výhodou (není podmínkou)

Místo výkonu práce:

 • Brno - město

 

Možnost nástupu:

 • ihned nebo dohodou

  

Kontakt:

 • Alexander Horák, alexander.horak@peopledrive.cz, 720 245 345


Odpovědět na inzerát       
 
 
Váš zájem o výběrové řízení na tuto pracovní pozici nás těší. Prosím přihlaste se vyplněním tohoto formuláře. Zajímají nás všechny uvedené kolonky, to proto, abychom Vám případně mohli nabídnout i jinou zajímavou práci přímo na míru Vašim potřebám.

Pokud už u nás registrovaní jste a chcete se přihlásit na tuto pozici, kontaktujte nás prosím na info@peopledrive.cz. Stále platí, že Vámi poskytnuté údaje můžete kdykoli upravovat ZDE.

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás důležitá. Dbáme o to, abychom je zpracovávali na profesionální úrovni a v plném souladu s platnou českou a evropskou legislativou. Podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
   zbývá znaků:Vyberte prosím cizí jazyky a úrovně, na jaké je ovládáte. Postupně můžete vybrat až 3 cizí jazyky. Hovoříte-li více než 3 cizími jazyky, prosím volte ty s nejpokročilejšími úrovněmi. Neuvádějte prosím svůj rodný jazyk.


(vyjádření pro plný úvazek 40 hod / týdně)
   zbývá znaků:

max. 500 znaků včetně mezer

Další příloha
* Od koho z naši konzultantů jste se o nás dozvěděl/a?
Vyzkoušejte naši kariérní poradnu


    Vytvoření nebo aktualizace Vašeho životopisu, LinkedIn profilu apod.

    Doporučení vhodných pozic na míru Vašemu profilu a profesním ambicím

    Konzultace přihlášky i průběhu konkrétního výběrového řízení, vč. mzdového poradenství

    Pohovor či assessment centrum "na nečisto", vč. zpětné vazby a doporučení rozvoje

    Poradenství na témata jako např. změna profesního zaměření, manažerský rozvoj apod.

     Cena služby je 1000 Kč bez DPH za hodinu    Nenašli jste, co hledáte? Napište nám vlastními slovy, o co byste měli zájem. Určitě najdeme společně řešení.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Odesláním toho formuláře souhlasím, aby společnost Peopledrive s.r.o., Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1 – coby „Správce“ a její spolupracující právnické i fyzické subjekty coby „Zpracovatele“ spravovaly, zpracovávaly, uchovávaly a po ústní či písemné dohodě se mnou dále zpřístupňovaly klientům Správce mé osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, a to vše v souladu s platnou českou a evropskou legislativou. Souhlas uděluji ode dne odeslání mých osobních údajů na celou dobu registrace a maximálně do jednoho roku od zrušení registrace mé osoby u Správce. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli jednoduše odvolat. Prostřednictvím Zásad ochrany osobních údajů jsem informován/a o způsobu zpracování mých osobních údajů a svých právech, konkrétně se jedná o právo na přístup k mým osobním údajům, právo na jejich opravu či doplnění, právo na omezení jejich zpracování, částečný nebo úplný výmaz, právo podat námitku vůči Správci, právo žádat Správce o vysvětlení či nápravu závadného stavu a právo odvolat poskytnutý souhlas.
Souhlasím, aby mi společnost Peopledrive s.r.o., Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1 – zasílala emailem na měsíční bázi informace o aktuálně otevřených pozicích a další obchodní sdělení a informace související s jejím předmětem činnosti. Prostřednictvím Zásad ochrany osobních údajů jsem informován/a o způsobu zpracování a svých právech včetně toho, že se z odběru tohoto emailu mohu kdykoli odhlásit.
Kontrolní obrázek


Po odeslání formuláře prosím vyčkejte na oznamovací hlášku o tom, že odeslání proběhlo v pořádku. Teprve po té můžete webovou stránku zavřít. Děkujeme.* Pole označená modře jsou povinná.