Nábor a výběr zaměstnanců
Personální a rozvojové poradenství

Osobnostní koučink

Ingrid Rašková

ingrid.raskova@peopledrive.cz   Ingrid Rašková

Ingrid má za sebou 20 let praxe v oblasti rozvoje lidí, lektorství a obchodu. Koučinku se intenzivně věnuje 7 let. Jako kouč se setkává s klienty na různých pozicích a v různých životních a pracovních situacích. Je průvodcem na cestě ke klientovu cíli, pomáhá mu nejen cestu najít, ale také ji realizovat. Nejčastěji pracuje s metodou GROW a hledá ty nejlepší otázky, které klientovi pomohou vidět situaci „jinak“.

"Cesta dlouhá tisíc mil začíná prvním krokem." (Confucius)

V případě zájmu o konzultaci kontaktujte Ingrid na:
Tel: 724 463 224
Email: ingrid.raskova@peopledrive.cz  


Petr Homolka

petr_homolka@hotmail.com  Petr Homolka

Petr se více než 10 let pohybuje na poli obchodu, lektorství a personalistiky. Jako kouč se věnuje tzv. systemickému koučinku, který dokáže posouvat hranice možného a vytvářet zcela novou realitu, aneb "svět je naším vynálezem – my sami jsme konstruktéry skutečnosti". Baví ho pomáhat klientům nalézat motivaci ke skutečné změně, nehraje si přitom na experta, ale vychází z toho, že na své problémy je největším expertem každý sám - často stačí jen nabídnout jiný úhel pohledu.

"Mám velkou zálibu v lidech a jejich příbězích. Když jim ještě dokážu pomoci k radostnějšímu příběhu, neznám lepší pocit."

V případě zájmu o konzultaci kontaktujte Petra na:
Tel: 723 753 123
Email: petr_homolka@hotmail.com