Od:                                  Tereza Nečasová <info@peopledrive.cz>

Odesláno:                       sobota 3. června 2017 22:48

Komu:                             tereza.necas@gmail.com

Předmět:                        Peopledrive Jobsletter 01/2017 - do nového roku s úsměvem a drivem

 

 

Logo Peopledrive

Jobsletter 01/2017

 

Peopledrive PF 2017 - Do nového roku s úsměvem a drivem!

 

Přejeme Vám úspěšný vstup do nového roku 2017! Hodně splněných přání, nové výzvy a sílu k jejich zdolávání. My v Peopledrive si přejeme, abychom Vám i v roce 2017 dokázali být oporou a inspirací.

 

Po celý rok budeme chystat a sdílet s Vámi naše vlastní tipy pro seberozvoj z různých oblastí profesního a soukromého života. Se vstupem do nového roku jsme pro Vás připravili téma "jak efetivně zvládat stres" (čtěte níže).

 

 

 

 

Fotografie k
článku

NAŠE TIPY PRO VÁS - Jak zatočit se stresem

Zažíváte hektický začátek nového roku? Anebo bilancujete a rozjímáte o svých předsevzetích? Ať už první dny roku 2017 prožíváte jakkoli, chceme Vás inspirovat a povzbudit ukázkami z našeho workshopu na téma „Jak efektivně zvládat stres“. Častým zdrojem přepracovanosti jsou tzv. úkolové stresory. Jak s nimi zatočit? Inspirujte se v našich článcích na Facebooku, anebo přijťe na náš workshop.

 

     Zůstaňte s námi v kontaktu přes sociální sítě

Twitter   Facebook  

 

Fotografie - Lucie Chudobová

Představujeme se

ELIŠKA FIALOVÁ

Eliška je stálicí a velkou podporou našeho týmu. Studuje andragogiku a personální řízení na Univerzitě Karlově. V Peopledrive se věnuje realizaci výběrových řízení a jednání s uchazeči.

 

Eliško, denně se potkáváš s uchazeči o zaměstnání. Co vnímáš jako klíčovou věc k úspěchu?

Je těžké určit jednu věc – samozřejmě je důležité, aby se ve výběrovém řízení potkaly požadavky zaměstnavatele a uchazeče o zaměstnání. Jako jednu z klíčových věcí vnímám určitou dávku nadšení a zápalu ze strany uchazeče. Pokud je totiž ve všech ostatních ohledech (téměř) ideální, ale nedá najevo upřímný zájem, velmi těžko dané místo opravdu získá.

 

 

Řekli o nás

JIŘÍ PORTEŠ (Managing Director, Caverion ČR s.r.o.)

 

Nemám dobré zkušenosti s personálními agenturami, ale nechal jsem se přesvědčit pro spolupráci s jednou z nich. Lidi, teda vlastně dámy :-), z Peopledrive mi dokázaly, že tato služba jde poskytovat i trochu jinak a hlavně lépe. Během asi tří neděl k nám nastoupil nový kolega. Za mě obrovská spokojenost. Kdybych bych měl celou spolupráci hodnotit jedinou větou, napadá mě parafráze na hlášku z jednoho českého filmu - "Tak trochu jiná HR agentura".

 

 

LinkedIn - jak z něj vytěžit maximum

Průzkumy ukazují, že čím dál více uchazečů a zaměstavatelů využívá sociální sítě k získání zaměstnání, respektive oslovení potenciálního kolegy/ně. Pokud ještě nemáte svůj profil na LinkedIn, anebo byste jej chtěli vylepšit, tento článek Vám může být dobrou inspirací.  

 

V Peopledrive nabízíme osobní konzultace všeho druhu - ať už Vašeho LinkedIn profilu, životopisu, pohovoru či profesního rozvoje obecně. Neváhejte nám napsat na info@peopledrive.cz

 

 

     Zůstaňte s námi v kontaktu přes sociální sítě

Twitter   Facebook  

 

Jaká témata Vás zajímají? Napište nám!

Tento e-mail je obchodní sdělení. Informace o provozovateli ZDE.

 

Tento email byl odeslán na adresu tereza.necas@gmail.com.

Odesilatelem je Tereza Nečasová, info@peopledrive.cz

Z odběru se můžete odhlásit.

 

S radostí doručeno díky aplikaci SmartEmailing

Antispam pravidlatiny image