Od:                                  Peopledrive Lucie Chudobová <info@peopledrive.cz>

Odesláno:                       čtvrtek 21. května 2020 8:08

Komu:                             tereza.necasova@peopledrive.cz

Předmět:                        Peopledrive Jobsletter 05/2020 - jsme tu zpátky pro Vás

 

 

Logo Peopledrive

 Jobsletter 05/2020

 

Peopledrive - výběr zaměstnanců, personální a rozvojové poradenství

Novinky pro Vás

Dobrý den, Terezo, jsme moc rádi, že Vám můžeme po dvouměsíční odmlce poslat náš květnový jobsletter. Množství otevřených pozic u našich klientů je pro nás známkou toho, že se svět pomalu vrací do normálu. Vězte, že nabídky budou na pracovním trhu přibývat, a to neříkáme s nadějí, ale téměř s jistotou! Koho aktuálně do svých týmů hledají naši klienti, najdete zde

 

Také jste během karantény hledali způsob, jak se doma zabavit? Naše "whatsappová" skupina se přímo hemžila tipy na online kratochvíle, a tak jsme pro Vás vybrali pár stránek, které stojí za to uložit si mezi odkazy pro Váš rozvoj


Od příštího jobsletteru se vrátíme k Jirkovi a jeho cestě světem zaměstnání. Čekají nás témata jako zkušební doba a její specifika, budování vztahů na pracovišti, rozvoj a vzdělávání, změna zaměstnání apod. Je nějaké téma, které by Vás zajímalo a ještě jsme o něm nepsali? Dejte nám vědět na 
info@peopledrive.cz a my se do něj pustíme.

 

Přejeme Vám krásné jarní dny plné rozkvětu v práci i soukromí!

 

Peopledrive na Instagramu

 

Aktuálně hledáme 

PRAHA      

 

SLOVENSKO   

 

Seznamte se s týmem Peopledrive

 

Naše poradna

Online tipy pro Váš rozvoj 

VYZKOUŠELI JSME NA VLASTNÍ KŮŽI

Vybrali jsme pro Vás tři odkazy pro sebevzdělávání a na rovinu přiznáváme, že budete potřebovat angličtinu. Ale pokud jí zrovna neholdujete, tak na konci přidáváme jednu perličku pro každého. 

  • Coursera - Tato platforma spojuje univerzity po celém světě a ve velmi propracované formě nabízí (především v anglickém jazyce) jak samostatné online přednášky, tak kurzy na několik týdnů, či dokonce získání samotného titulu, a to napříč všemi možnými obory. Kromě videí se pracuje s četbou, kvízy, projekty, diskuzními fóry apod. Velká část nabídky je zdarma, placená nástavba pak umožňuje získat certifikát. Nás zaujal například kurz "The science of well-being", volně přeloženo "Umění být šťastný" vedený profesorkou psychologie z Univerzity Yale. 
  • Na podobném principu funguje také nezisková platforma edX, kterou vedou univerzity Harvard a MIT a jejíž kurzy jsou všechny zdarma. Prostě taková "malá, zato dost kvalitní výška" na dálku.
  • engVid - Tento projekt si klade za cíl nabídnout kvalitní výuku angličtiny každému, tedy zdarma. Dennodenně postuje video s profesionálním lektorem na určité téma od gramatiky přes výslovnost po slovní zásobu. Nás hodně baví vtipná až krásně sarkastická Ronnie, její poslední video je zrovna na téma hledání práce, může se Vám hodit jako příprava na pohovor v angličtině.
  • Noisli - Pecka appka! Uklidňuje Vás šum moře nebo praskání ohně? Pracuje se Vám dobře, když slyšíte kapky deště? Tato aplikace nabízí skutečně velký výběr zvukových stop, které si můžete pustit k práci, relaxaci, vaření nebo třeba při úklidu.

 

     Zůstaňte s námi v kontaktu přes sociální sítě

Twitter   Facebook   Google+

 

Jaká témata Vás zajímají? Napište nám!

Tento e-mail je obchodní sdělení. Informace o provozovateli ZDE.

 

Tento email byl odeslán na adresu tereza.necasova@peopledrive.cz.

Odesilatelem je Peopledrive Lucie Chudobová, info@peopledrive.cz. Tento e-mail je podle zákona obchodním sdělením.

Z odběru se můžete odhlásit.

 

S radostí doručeno díky aplikaci SmartEmailing

Antispam pravidlatiny image