Od:                                  Tereza Nečasová <info@peopledrive.cz>

Odesláno:                       úterý 14. listopadu 2017 15:22

Komu:                             tereza.necas@gmail.com

Předmět:                        Peopledrive Jobsletter 11/2017 - trénink paměti a další tipy k seberozvoji

 

Stav příznaku:                Opatřeno příznakem

 

 

Logo Peopledrive

 Jobsletter 11/2017

 

Náš tým Peopledrive

Novinky pro Vás

Blíží se období adventního rozjímání, vánoční  pohody a zimního spánku. My ale neusínáme na vavřínech. Naopak! Právě teď je naše nabídka našlapaná skoro 30 pracovními pozicemi po celé republice. Vybírejte, doporučujte a radujte se z odměny. Anebo se inspirujte zajímavými aplikacemi k Vašemu rozvoji. Co třeba stát se rychločtenářem, anebo si vyzkoušet sebekoučink? 

 

Přejeme hodně energie do závěru roku!

 FACEBOOK - NOVINKY IHNED

 

 

Aktuálně hledáme 

CELÁ ČR


PRAHA A STŘEDNÍ ČECHY

 

 

     Zůstaňte s námi v kontaktu přes sociální sítě

Twitter   Facebook  

 

Fotografie k
článku

Inspirováno studenty. Nejen pro studenty. 

Tento měsíc jsme si pro Vás ve znamení blížícího se dne studenstva připravili tipy na užitečné vzdělávací aplikace. 

Prvním favoritem je aplikace TRÉNUJ PAMĚŤ. Víte, že paměť bychom měli udržovat cvičením stejně jako třeba svaly? Ani to nemusí tak bolet, stačí trocha pravidelného tréninku. Říkáte si, jak na to? V tom Vám pomohou paměťové techniky, které si díky aplikaci osvojíte, procvičíte a nakonec využijete při běžných životních situacích. Inspiraci najdete také na spřízněném blogu. Hurá na to!

 

Potřebujete se prolouskat rychleji dlouhými texty, emaily či reporty? S tím Vám pomůže aplikace ROZEČTI SE. Pravidelným tréninkem si můžete rozšířit tzv. zrakové rozpětí a tím pádem číst až 2x rychleji. Oči si rozcvičíte, pravidelnými lekcemi se vytrénujete na „rychločtenáře“ a budete mít více času na jiné aktivity.

 

Pokud máte pocit, že potřebujete usměrnit své snažení v dosahování pracovních či studijních cílů, zlepšit své stávající dovednosti nebo přidat úplně nové, je pro Vás DEGREED tím pravým. Nabízí širokou škálu online kurzů, článků, videí a dalších materiálů, a to i v mobilní verzi! Stačí zadat, jakou dovednost se chcete naučit, a každý den dostanete novou várku studijních materiálů, ze kterých můžete vybírat. 

 

Na závěr tip, jak bojovat s prokrastinací. Jinými slovy, nedaří se Vám pravidelně plnit to, co byste potřebovali? Anebo se naopak chcete zbavit otravného zlozvyku? Pravidelně cvičit, nebo třeba nekoukat do mobilu po desáté večer? S tím vším Vám poradí virtuální kouč COACH ME. Stačí si nastavit parametry, stáhnout aplikaci do mobilu a řídit se jejími doporučeními. Vaše úspěchy můžete sdílet, nebo porovnávat, komu dalšímu se podařilo dosáhnout stejného cíle. V placené verzi se dokonce můžete spojit i s „živým“ koučem na druhé straně.

 

Láká-li Vás vyzkoušet koučink naživo, doporučujeme naše kolegy kouče Inku a Petra. Další inspiraci a tipy k rozvoji najdete na našem Facebooku.

 

Co o nás říkají naši klienti

Mezi naše přední vážené klienty patří více než 10 mezinárodních i regionálních společností. Poprosili jsme jejich zástupce o pár slov hodnotících naši společnou práci. Z firmy ADLER Czech jsme od Jany Kučerové (HR Director) dostali odpověď, která nám udělala obzvláště radost :-)

 

Dlouhodobá spolupráce s Peopledrive fungovala na výbornou. Profesionální vystupování. Extrémní pracovní nasazení. Nadstandardní služby. Schopnost pochopit i komplikovaný požadavek. Peopledrive hledá a vybírá Vašima očima a to je to, co je odlišuje od jiných personálních agentur.

 

     Zůstaňte s námi v kontaktu přes sociální sítě

Twitter   Facebook  

 

Jaká témata Vás zajímají? Napište nám!

Tento e-mail je obchodní sdělení. Informace o provozovateli ZDE.

 

Tento email byl odeslán na adresu tereza.necas@gmail.com.

Odesilatelem je Tereza Nečasová, info@peopledrive.cz

Z odběru se můžete odhlásit.

tiny image